Про компанію

ТзОВ «Юридичне агентство офіцерів запасу «ЩИТ» створено як ліцензійна структура для вирішення завдань по забезпеченню охорони всіх форм власності, захисту економічних інтересів, честі і гідності наших клієнтів, захисту життя та здоров’я їх рідних та близьких.

«ЩИТ» входить до складу Асоціацій приватних підприємств охорони «Закарпаття», є членом «Української федерації працівників недержавних служб безпеки», європейського клубу Спілки безпеки. За роки діяльності фірма заслужила репутацію надійного та стабільного партнера, динамічно розвиваючись на ринку охоронних послуг України.

Наш девіз: «Честь і праця.
Взаємодовіра, взаємопорозуміння, взаємоповага»

Кадровий кістяк фірми становить ліцензовані охоронники, котрі володіють високими професійними навичками та досвідом роботи. Основна частина співробітників колишні військовослужбовці Збройних сил України та силових структур.

В своїй діяльності ТОВ «ЩИТ» використовує знання і досвід висококваліфікованих спеціалістів у різних галузях права, офіцерів запасу Збройних Сил і правоохоронних органів, фахівців відомих фірм України, ближнього та дальнього зарубіжжя, з якими підтримують постійні ділові і партнерські контакти.

Наша мета – соціальна та професійна
адаптація захисників Вітчизни

На даний час ТзОВ «ЮАОЗ «ЩИТ» забезпечує охорону та безпеку понад 150 об’єктів на Закарпатті та в інших регіонах України. Серед них підприємства усіх форм власності: банки, санаторії, торгові комплекси, будівельні компанії, АЗС, нафтогазопроводи, навчальні заклади.

Агентство також надає послуги із забезпечення громадського порядку під час проведення масових заходів.

ТзОВ ЮАОЗ “Щит”

Товариство з обмеженою відповідальністю “Юридичне агенство офіцерів запасу “Щит” здійснює комплексну охорону банківських та фінансово-кредитних установ, промислових підприємств різних форм власності, в т.ч. з іноземними інвестиціями, магістральних (міжнародних) та регіональних нафто продуктопроводів, супроводу вантажів по території України, фізичної охорони приватних та юридичних осіб.

ПП ЮАОЗ “Щит”

Приватне підприємство “Юридичне агенство офіцерів запасу “Щит” здійснює охорону нафтобаз, мережі сучасних автозаправочних комплексів, технопарків, охорону майнових комплексів та обє’ктів будівництва, особистого майна громадян, встановлення та обслуговування сучасних систем відео нагляду і сигналізації, технічного захисту інформації.

ПП ЮАОЗ “Щит-2″

Приватне підприємство “Юридичне агенство офіцерів запасу “Щит-2″ здійснює охорону спортивних, санаторно-курортних і готельно-ресторанних комплексів, підприємств побутового обслуговування та навчальних закладів всіх ступенів акредитації, охорону громадського порядку під час проведення культурно-масових та спортивних заходів.

Ви можете завантажити та подивитись наступні документи:

Наша ліцензія
Наше свідоцтво
Дозвіл на право відкриття, функціонування підприємств, зберігання, предметів матеріалів тощо.
Наш кодекс честі

Лист подяки від клієнтів
Лист подяки від клієнтів
Лист подяки від клієнтів
Лист подяки від клієнтів
Лист подяки від клієнтів

Ви також можете ознайомитись з нашим гімном:

Слова та ноги гімну