Послуги

Підхід нашого охоронного агентства до питань безпеки побудований головним чином на професіоналізмі наших співробітників, постійного професійного вдосконалення наших охоронних послуг і використання в нашій роботі сучасних технічних засобів безпеки.

Напрямком надання охоронних послуг АППО «Закарпаття – Щит» пропонується комплексний спосіб здійснення охорони Підприємства, враховуючи особливості специфіки його функціонування.

Охорона підприємства досягається шляхом несення служби добовими нарядами охоронників, які твердо знають свої права, посадові та функціональні обов’язки.

Одним з основних принципів діяльності компанії є індивідуальний підхід до забезпечення безпеки кожного клієнта. Забезпечуючи комплексну безпеку клієнта, ми пропонуємо ефективне вирішення таких завдань:

 • Фізичну та технічну охорону об’єктів усіх категорій (магазини, офіси, квартири, дачі, склади);
 • Забезпечення і підтримка пропускного режиму;
 • Охорону територій о6′єктів, споруд та приміщень, які розташовані окремо;
 • Охорону та супровід фізичних осіб;
 • Охорону та супровід цінних вантажів по території України;
 • Охорону корпоративних та культурно-масових заходів;
 • Організацію технічного, методичного та інформаційно-консультативного забезпечення безпеки господарської діяльності о6′єктів.

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА
bistro
Пріорітетним напрямком діяльності ТОВ “Юридичне агентство офіцерів запасу “ЩИТ” є надання послуг пультової охорони. Ми забезпечуємо централізовану пультову охорону об’єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою 2-х типів пультів централізованого спостереження (ПЦС) “Інтеграл”, “АІ-Грифон” по всій території України на сигнали з яких одночасно реагують групи затримання. Організація застосування двох різнотипних ПЦС дає змогу швидко підключити раніше змонтовані системи тривожної сигналізації та адаптувати їх до роботи з пультовим обладнанням. Ми можемо отримувати інформацію від приладів автоматичної охоронної сигналізації по каналах: GSM, GPRS, Ethernet, телефонним лініям. Обʼєкти, що охороняються, і території розосереджені по всій території України, а ПЦС отримує всю інформацію про стан об’єкту і стан сигналізації. Вся інформація зосереджена в комп’ютерній базі даних, автоматично надається операторові під час надходження тривожного сигналу. Організовано цілодобове чергування операторів і груп реагування. Оператори приймають інформацію, що надходить з обʼєкта або території, що охороняється, допомагають клієнтам розібратися в спірних ситуаціях, що виникають при експлуатації приладів, направляють найближчу із груп затримання (ГЗ), які чергують у цій зоні. Після прибуття на місце члени групи затримання здійснюють пошукові заходи щодо з’ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергового ПЦС та одночасно сповіщується чергова частина відділу МВС на території обслуговування якої знаходиться об’єкт. У разі порушення цілісності об’єкту забезпечується його фізична охорона до моменту прибуття власника. Група затримання володіє всією необхідною інформацією: адреса, шляхи під’їзду, який датчик видав тривожний сигнал і його місце розташування, чи продовжується спроба проникнення. Група має засоби зв’язку з ПЦС, з будь-яким абонентом телефонної мережі, а також засоби радіозв’язку всередині групи. Контроль за діями ГЗ здійснюється за допомогою встановлених на автомобілях GPS-навігаторів та відеореєстраторів.
Окрім тривожних повідомлень в центр ПЦС надходять повідомлення про несправності (зникла напруга мережі, обрив лінії між приладом і датчиком, несправність акумулятора, звукової сирени та інше). Якщо прилад відмовив повністю, ми це теж виявимо по відсутності тестового повідомлення. Ця інформація також накопичується і обробляється на комп’ютері нашого пульта і надається пультовому інженеру.
Монтаж, налагодження та підключення до ПЦС проводиться в найкоротший термін залежно від характеристик об’єкта й обраного типу обладнання. Технічне оснащення ТОВ “ЮАОЗ “ЩИТ” дає змогу забезпечувати надійну охорону як телефонізованих об’єктів – по провідних лініях, Ethernet так і не телефонізованих – з використанням стільникового зв’язку . Час охорони визначає замовник. Користування послугою пультової охорони надає нашому Клієнтові ряд додаткових можливостей. Наприклад, подача сигналу «зняття об’єкту з охорони під примусом», можливість встановити в приміщенні нічний режим охорони або встановлювати під охорону лише окремі приміщення, ввести тимчасові обмеження на відкриття об’єкту, ввести нагадування про необхідність постановки під охорону, можливість отримувати щомісячний звіт про роботу системи сигналізації (хто і коли відкривав/закривав об’єкт, чи відключалася електрика або телефонна лінія).

Чому обирають ТОВ “Юридичне агентство офіцерів запасу “ЩИТ”
-понад 10 років бездоганної репутації на ринку охорони;
-використовуємо виключно сертифіковане обладнання;
-надаємо цілодобову технічну підтримку;
-безкоштовне обстеження об’єкту;
-матеріальна відповідальність;
-виконання монтажних робіт у зручний для Вас час;

Розцінки Контактні данні

ТЕХНІЧНА ОХОРОНА ТА ВІДЕОПОСТЕРЕЖЕННЯ


Ви втомилися переживати за свій дім, квартиру, офіс, магазин під час Вашої відсутності? Ви не хочете або не можете утримувати штат охоронців, що забезпечують безпеку Вашого бізнесу й Вас особисто? Вас турбує горезвісний «людський фактор»? Тоді рішення, пропоновані системами технічної охорони – це Ваш вибір. Нашим пріорітетом в роботі являється запровадження сучасних ІТ-технологій в систему технічної охорони.

Ми пропонуємо Вам наступні послуги в сфері технічної охорони:

 • Проектування й монтаж систем охоронної сигналізації будь-якої складності та архітектури, залежно від вимог замовника. Використання продукції як вітчизняних так і закордонних виробників.
 • Гарантійне й післягарантійне обслуговування, ремонт і модернізація існуючих систем охоронної сигналізації.
 • Встановлення систем відеоспостереження як стаціонарного так і відділеного з передачею даних по всім видам звязку (провідному,GSM каналу, Інтернет).
 • Встановлення автономної GSM-сигналізації з повідомленням на мобільний телефон чи Apple iPhone.
 • Встановлення систем контролю доступу (турнікети, ворота, електронні замки) з регістрацією часу прибуття і вибуття працівників) в т.ч. біометричних систем (розпізнавання по: малюнку пальця; обличя та ін.).
 • Установка, налаштування і обслуговування обладнання для бездротової охоронної сигналізації “тривожна кнопка”.

Переваги систем технічної охорони:

 • насамперед, це мінімізація ваших щомісячних витрат на послуги фізичної охорони. Установивши сигналізацію на об’єкті, будинку, квартирі, вони перебувають під постійною охороною в потрібному для вас режимі (з підключенням на пульт централізованого спостереження або в автономному режимі з повідомленням на мобільний телефон Apple iPhone чи по Інтернету);
 • цілодобова можливість дистанційного контролю Вами за станом охороняємих об’єктів в автоматичному режимі;
 • гнучкість і масштабованість систем охоронної сигналізації, різні варіанти їх технічної реалізації (виходячи з конкретних умов й вимог замовника);
 • висока надійність систем сигналізації; техніка не просить їсти, пити, курити, не порушує трудову дисципліну.

Варіанти реалізації систем технічної охорони:

 • Автономна, працює в автономному режимі, включаючи виконавчий пристрій. При спрацьовуванні датчиків система запускає в хід виконавчі пристрої (наприклад, сирена або світлове табло). Така тактика виправдує себе при охороні будинків та квартир. Варіантом реалізації автономної системи охоронної сигналізації є система з передачею сигналу оповіщення на мобільний (стаціонарний) телефон замовника чи Apple iPhone.
 • Комбінована, має на увазі різні комбінації розглянутих варіантів залежно від вимог замовника.

ВІДЕОВЕРИФІКАЦІЯ – СУЧАСНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ВЛАСНОСТІ
Основні переваги відеоверифікації:
- моніторинг відеонагляду є набагато більш ефективним, ніж фізичний захист об’єкта;
- швидка реакція оператором відеонагляду на подію;
- значна економія коштів в основному клієнтом за рахунок зменшення помилкових тривог;
- можливість зниження або скасування фізичного захисту;
- зменшення кількості поїздок втручання групи швидкого реагування на необгрунтований сигнал тривоги який надає безпосередній прилад охоронної сигналізації (датчик руху та ін.).
- зменшення кількості пізнього втручання;
- не варто займати клієнта або своїх співробітників для того, щоб перевірити помилковість тривоги (особливо в нічний час і витрати, пов’язані з часом виклику або надурочний час і т.д.);
- можливість швидко адаптувати систему.
Переваги для клієнтів:
- відеоверифікація призначається для підвищення безпеки;
- ніякої плати за пов’язані виїзди з “помилкових спрацьовувань”;
- швидка реакція відповідних служб (наприклад: Пожежна служба в разі пожежі);
- можливість віддаленого перегляду відео і архіву контрольованого об’єкта.

Розцінки Контактні данні

Детальну інформацію ПУЛЬТОВІЙ ОХОРОНІ можна прочитати тут

Охорона за допомогою Тривожної кнопки
Приватне підприємство “ЮРИДИЧНЕ АГЕНСТВО ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ “ЩИТ” здійснює установку, налаштування і обслуговування обладнання для бездротової охоронної сигналізації “тривожна кнопка”. При натисканні тривожна радіо кнопка відправить сигнал про тривогу на два мобільних телефони у вигляді СМС або дзвінка тричі підряд. Сама тривожна кнопка виготовлена у вигляді брилка, що дає змогу її постійно переносити із собою. Радіус дії радіобрилка до 300 м. Установка тривожної кнопки дозволяє швидко і не дорого організувати охорону об’єкта. Особливо корисна для пенсіонерів, літніх людей, дітей, інвалідів, яким в окремих випадках потрібна негайна допомога і які не в змозі за певних обставин швидко скористуватись мобільним телефоном. Кнопка тривожної сигналізації так само призначена для охорони магазинів, кіосків, ларьків або аптек. Тривожна кнопка в школі може встановлюватись для екстреного виклику служб порятунку та правоохоронних органів. Тривожна кнопка бездротова, тому ніяких проводів у тривожної кнопки GSM немає. До обладнання “тривожної кнопки” можна також підключати датчики руху, диму, відкриття дверей, розбиття скла, протікання води і витоку газу. При спрацюванні додаткових бездротових датчиків сигнал так само буде відправлений на мобільний телефон. За бажанням можно підключити до 10 радіобрилків.

Проектування, монтаж, технічне обслуговування систем пожежогасіння, пожежної сигналізації.

Ми пропонуємо:
-проектування систем пожежогасіння (порошкові, аерозольні), пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, передавання тривожних сповіщень, пристроїв блискавкозахисту; -погодження проектів з органами Державної служби з надзвичайних ситуацій;
-монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних сповіщень;
-здача змонтованих систем сигналізації замовнику в експлуатацію та проведення тестових випробувань за участі представника Державної служби з надзвичайних ситуацій з оформленням документів вводу в єксплуатацію;
-гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, їх ремонт та модернізація на об’єктах замовника; -оперативне реагування на несправності систем пожежної сигналізації; – консультації з питань пожежної сигналізації та блискавкозахисту об’єктів.

Державна ліцензія серія АЕ №291884

Розцінки Контактні данні
Детальну інформацію ТЕХНІЧНІЙ ОХОРОНІ можна прочитати тут

Перевірка працездатності систем пожежної сигналізації.
ПП «Юридичне агентство офіцерів запасу – ЩИТ» виконує перевірку систем пожежної сигналізаації приладами КТП-1. Комплект тестових приладів (імітатори тепла і диму) призначені для контролю та оперативного тестування на місці встановлення теплових й димових пожежних сповіщувачів при проведенні прийомо-здаточних робіт та планових (або – позапланових) випробувань систем пожежної сигналізації.
Розцінки

Сервісний центр ІТ технологій компанії «ЩИТ»
Ремонт комп’ютерів, термінова комп’ютерна допомога на дому та в офісі.
Замовлення послуги в нашій компанії – це швидке і гарантоване вирішення всіх проблем з Вашим комп’ютером за помірними цінами!
Ми використовуємо всі можливості для підвищення якості обслуговування наших клієнтів. Наші фахівці мають сучасне діагностичне обладнання, за допомогою якого встановлюється з високою точністю причина несправності комп’ютерного обладнання. Висока кваліфікація наших співробітників дозволяє нам надавати якісні послуги нашим клієнтам.
Ми пропонуємо всі види комп’ютерних послуг: установка / підтримка програмного забезпечення з дистрибутива замовника, установка устаткування, прокладка мереж, обслуговування та дрібний ремонт комп’ютерної та оргтехніки, заправка картриджів.
Розцінки

Послуги охорони навчальних закладів
Безпека функціонування навчальних закладів є актуальною проблемою сьогодення, яка потребує належної уваги. Принцип охорони навчального закладу повинен забезпечувати безпечне та ефективне проведення учбового процесу,роботу викладацького і технічного персоналу закладу. При цьому,охорона навчальних закладів має свою специфіку: персонал охорони повинен мати певні навички в роботі з студентами, мати серед них певний авторитет. Для виконання цих завдань у нас є підготовлені кадри, які мають відповідний рівень освіти та високі морально-ділові якості – це офіцери запасу та колишні працівники правоохоронних структур. Ми виділяємо три основних ланки забезпечення безпеки навчальних закладів:

Організаційні заходи:

 • Цілодобова фізична охорона студентів та персоналу навчальних закладів;
 • Здійснення контрольно-перепускного режиму;
 • Забезпечення безпеки масових заходів (у т.ч. із залученням групи підсилення);
 • Охорона майнового комплексу навчального закладу;
 • Охорона особистого майна студентів та персоналу навчального закладу.

Технічні заходи :

 • Установка та обслуговування технічних засобів охорони, у т.ч. відео спостереження;
 • Установка систем контролю доступу;
 • Контроль за функціонуванням систем життєзабезпечення,евакуації та пожежогасіння.

Профілактичні заходи :

 • Проведення заходів по виявленню загроз безпеки функціонування навчального закладу та  вирішення задач по їх відверненню, при необхідності – у тісній  взаємодії з регіональними правоохоронними органами;

Розцінки

ОСОБИСТА ОХОРОНА, ПОСЛУГИ ОХОРОНЦЯ

У багатьох сферах життя і діяльності охорона має величезне значення. Особливо важливе місце відводиться особистій охороні. Можливість усунути загрозу нервах, здоров’ю і життю для кожної людини є першорядним завданням. Її виконанням займається наше АППО «Закарпаття – Щит».

Професійні якості охоронця

Щоб забезпечити захист від будь-якої загрози, особистий охоронець повинен володіти багатьма якостями, причому на найвищому рівні. Саме майстерність у різних навичках, моментальна реакція на події, знання основ психології допомагають охоронцям в їх роботі. Фахівці нашої АППО «Закарпаття – Щит» знаходяться у відмінній формі (як фізичної, так і моральної), постійно вдосконалюючи свої знання та навички, необхідні для виконання обов’язків. Завдяки професійній підготовці, що проводиться, особисті охоронці здатні усунути будь-яку загрозу.

Зміцнення навичок

Від високого професіоналізму охоронця залежить життя не тільки клієнта, але і його власна. Тому всі співробітники підприємства активно вдосконалюють тактичні навички, вогневу підготовку, зміцнюють спортивну форму і волю. Крім цього, кожен охоронець отримує певні знання в наданні першої медичної допомоги в екстрених ситуаціях.

Запропоновані послуги

Спектр послуг особистого охоронця складається з декількох позицій, що включають однакові обов’язки з охорони клієнта і захисту його здоров’я і життя, але відрізняються стилем їх виконання:

 • “Явний охоронець” – відкрито заявляє про свою присутність поруч з об’єктом охорони, попереджаючи тим самим бажаючих напасти і примушуючи їх іноді відмовитися від своїх намірів
 • «Невидимка» – знаходиться скритно поряд з клієнтом, не привертаючи до себе уваги, але тримаючи ситуацію під контролем

Особиста охорона фізичних осіб, що надається співробітниками АППО «Закарпаття – Щит» – це надійний захист вас і ваших близьких від різного роду протиправних дій. Наші співробітники – це колишні військовослужбовці, які пройшли спеціальну фізичну, психологічну та технічну підготовку. Охорона приватних осіб здійснюється професійними охоронцями на умовах суворої конфіденційності та за вигідними цінами.

Що стосується публічних персон, то даний вид охорони не тільки ефективно захищає їх життя і здоров’я, але і зберігає спокій, захищаючи від зайвого настирливої уваги з боку інших людей.

Бізнесменам, банкірам і підприємцям особиста охорона дозволяє більш впевнено вести свої справи без побоювання фізичного чи психологічного насильства.

Час роботи охоронця вибирається індивідуально залежно від потреб охорони:

 • робота по годинна – припускає використання послуг охоронця в строго певний проміжок часу, наприклад, під час проведення концерту чи конференції
 • нормований робочий день – охоронець виконує свої обов’язки на протязі повного робочого дня
  цілодобова охорона: особиста охорона працює на вас 24 години на добу

Наші переваги

 • виїзд власної групи швидкого реагування, у складі декількох співробітників мають досвід роботи не тільки в особистій безпеці, але і володіють знанням методів роботи силових структур і шляхів вирішення спірних питань при їх виникненні з силовими відомствами
 • можливість використання навичок співробітників нашого детективного агентства, що значно спрощує отримання будь – якої інформації, що стосується як особистої Вашої безпеки, так і можливостей Ваших конкурентів
 • можливість швидкої заміни Вашого особистого охоронця, якщо з якоїсь причини він Вас не влаштовує
  • Неухильно дотримуватись законодавства України щодо захисту державних інтересів;
  • Сумлінно виконувати свої договірні зобов’язання;
  • Виявляти стійкість, активність і розумну ініціативу при захисті законних інтересів партнерів;
  • Негайне реагування в несподіваних ситуаціях;
  • Поважати законні права та інтереси партнерів, не допускаючи втручання в їхні внутрішні справи;
  • Будувати ділові стосунки з партнерами на основі взаємопорозуміння та довіри.
 • Розцінки

  ОХОРОНА ПРИ СУПРОВОДІ ВАНТАЖІВ

  Юридичне агентство офіцерів запасу “Щит” забезпечить охорону Вашого вантажу при транспортуванні. Асоціація має великий досвід охорони вантажів як при автомобільних, так і при залізничних перевозках.

  Ми забезпечимо охорону вантажів та їх супровід в будь-яку точку України: від західного кордону (Закарпатської області) (автомобільні пункти перетину: “Дяково” – Румунія, “Тиса”; “Вілок”, “Косино”, “Астей – Угорщина; “Ужгород”, “Малий Березний” – Словаччина, залізничні перетини: “Дружба”, “Саловка” – Угорщина; “Страж”, “Павлово” – Словаччина, “Чоп-пасажирський”) до східного кордону.

  До пункту призначення ми підберемо оптимально безпечний шлях. Дамо консультації про можливі безпечні пункти відпочинку, передачі цінних документів або товару. “Щит” бере на себе матеріальну відповідальність за взятий під охорону вантаж. Нам відомі всі складності, які виникають при зустрічі вантажів на кордоні, і ризики, які можуть виникнути на шляху прямування.

  Фірмою керують офіцери запасу спецслужб та Держаної прикордонної служби України. Охоронники мають відповідну фізичну та фахову підготовку. Пройшли навчання в ліцензійному Одеському центрі підготовки фахівців охорони. Технічний контроль за проходженням охоронюваного вантажу здійснюється із застосуванням системи “Навігатор”.
  Чи відправляєте Ви вантаж потягом, чи автомобільним транспортом – його охорона буде однаково надійна.

  ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ ПРОДУКТОПРОВОДІВ

  ТОВ “Юридичне агентство офіцерів запасу “Щит” пропонує послуги з охорони продуктопроводів. Агентство набуло позитивного досвіду на ринку надання послуг з охорони продуктопроводів, які на даний час надаються комплексно з урахуванням специфіки їх діяльності. Станом на сьогоднішній день наш підрозділ охорони здійснює фізичну охорону частини продуктопроводу ДП “Прикарпатзахідтранс”. Під час прийняття продуктопроводу під охорону нашими підготовленими фахівцями було проведено його поглиблену перевірку із використанням технічних засобів (приборів типу ІПН-!, т.і.), під час яких було знайдено та знешкоджено ряд незаконних врізок та припинено протиправну діяльність зловмисників щодо порушення його цілісності та безпеки функціонування.

  Охоронники фірми проходять навчання в Одеському центрі підготовки фахівців охорони з отриманням свідоцтв державного зразку. Під час виконання функціональних обов’язків охоронники забезпечуються приборами типу ІПН-1, засобами оптичного спостереження, зв’язку. В залежності від рельєфу місцевості траси продуктопроводу підрозділи охорони забезпечуються мотоциклами (типу “Тріал”) та всюдиходами “Нива”. Технічний контроль за проходженням охоронниками маршруту здійснюється з залученням системи “Навігатор” та використовуються “Поштова скринька”. З метою профілактики протиправних дій на охоронюваному об’єкті “Щит” здобув позитивний досвіт роботи з місцевим населенням та взаємодії з органами влади та правоохоронними структурами (СБУ, МНС, МВС та ін.).

  У взаєминах із клієнтами ми керуємось такими засадами:


  Лісосічні роботи

  • Звалювання дерев,обрізування сучків,розкряжовування дерев.
  • Лісосічні роботи в парках,скверах, придорожніх лісо полосах ,
   меліоративних каналах та таке інше.

  Розцінки

  Технічні пошукові заходи приборами шукачами пошкоджень.

  «Універсал-911-М-4», «КТИ-201», ІМ «Кощей-5М»

  • знаходження трас продукто нафто,та газопроводів, каналізаційних і теплових мереж як металевих,так і неметалевих
  • встановлення трас та глибини залягання контурів та шин заземлення, кабелів трубопроводів
  • знаходження місць дефектів ізоляції та пошкодження кабелів та трубопроводів
  • знаходження місць несанкціонованих врізок та витоків трубопроводів
  • пошук до 1,5м загублених речей, скарбів та інших металевих предметів
  • знаходження прихованої проводки в стінах

  Розцінки

  Надання послуг з перевезення пасажирів, малогабаритних вантажів та цінних грузів автомобільним транспортом.
  RENO
  Ліцензія МТЗ України № АД-064747

  • Пасажирські перевезення мікроавтобусом підвищеної комфортності RENO Trafic, 2012 року випуску, 8 місць, кондиціонер, по країнах Европи, СНД та Україні. Досвідчений водій з вищою освітою (стаж роботи 27 років), з усіма документами для здійснення поїздок країнами Європи та СНД. Забезпечим безперебійну, якісну та зручну доставку наших клієнтів за обумовленими маршрутами.
  • Перевезення малогаборітних вантажів, до 500 кг., автомобілем «Рено-Доккер».
  • Охорона та супровід цінних вантажів автомобільним транспортом.

  Розцінки

  БАНКІВСЬКА БЕЗПЕКА Компанія «АПіС-ЩИТ-УКРАЇНА»
  APIS

  Допоможе вам встановити фальшиві грошові купюри більше 250 країн світу.
  Компанія «АПИС – ЩИТ – УКРАЇНА», яка успішно працює на українському ринку і є ексклюзивним представником на території України міжнародної фірми АПИС – автора і розробника першого електронного Каталогу Валют у світі, пропонує вашій увазі Каталог валют. Зазначений каталог дозволяє не лише виявляти фальшиві грошові купюри більше 250 країн світу але і містить обширну оперативну інформацію про найменування банку – емітента; рік випуску банкноти; датою введення в обіг; розмірі банкноти; основному сюжеті лицьового та зворотного боків; найважливіших елементах захисту банкноти від підробок; особливостях грошового обігу на території країни , що знаходить застосування в банківській справі. В даний час система успішно проходить практичне тестування в багатьох банках України. Наші професійні фахівці представляють інтереси інвестора в забезпеченні ефективного впровадження і поширення в банківській сфері Каталогу Валют – онлайн і оффлайн версії. Ми постійно нарощуємо темпи розвитку, надаємо банкам інформаційно – довідковий матеріал серії «Валюти країн світу», яка дозволяє визначати справжність і платоспроможність банкнот і монет. Наша система допоможе вам швидко і правильно аутентифікувати кожну банкноту. Обробка є дуже зручною і інтуїтивно зрозумілою. Інформація доступна швидко і дуже легко. Спеціальних додатки до програм дозволяють проводити професійну підготовку фахівців банків. Компанія «АПИС – ЩИТ – УКРАЇНА» проводить постійне вивчення і послідовне впровадження сучасних технологій, прагне до мінімізації витрат, що робить ціни на нашу продукцію та послуги конкурентоспроможними. Спеціалізовані електронні програми та довідкові видання включають в себе унікальний матеріал і призначені для установ банків. Довідкові матеріали, електронні каталоги та методичні посібники розроблені російською та англійською мовами і включають в себе велику інформацію про банкноти, що перебувають в обігу і виведених з обігу. У довідкових матеріалах подається оперативна інформація про поточні зміни в грошовому обігу більше 250 держав і територій світу. Надано також оперативна інформація про фальсифікації банкнот, монет. Кольорові зображення банкнот ( лицьового та зворотного боків ) супроводжуються їх описами, що дає повну і всеобьемлюющую інформацію про банкноті, монеті, в тому числі її зверненні на території країни. APIS Catalogues – містить набір наступних програмних продуктів: – Діючі грошові знаки світових валют; -База даних про елементи захисту “Security Features Guide”; -Каталог валют “STANDARD”; -Каталог документів “STANDARD”; -Каталог валют “CS ( Customizing Solutions )”; -Детектори.
  Сподіваємося, що наша інформація зацікавить ВАС і допоможе в роботі.
  більш детальна інформація на сайтіbiometria.org.ua
  контактна інформація

  ДЕТЕКТОРИ ВАЛЮТ ТА ДОКУМЕНТІВ

  За нашим досвідом в розпізнавані підробок грошей та документів ми пропонуємо вам орієнтуватися на детектори, які найбільш корисні для вас в цілях ефективного розпізнавання підробок.
  Детальну інформацію о детекторах можна прочитати тут
  Розцінки

  Системи обліку робочого часу-майбутнє ваших підприємств і організацій.

  Облік робочого часу – являється основним атрибутом діяльності будь-якого підприємства чи організації незалежно від форми власності. Від нього залежить правильне нарахування заробітної плати, дотримання працівником внутрішнього трудового розпорядку, визначеного в колективному договорі. Сьогодні мобільні графіки режиму робочого часу передбачені законодавством більшості країн світу. Взагалі сьогодні на Заході спостерігається тенденція до індивідуалізації та персоналізації режимів праці. Це важлива риса сучасного виробництва, саме вона буде визначати застосування робочої сили в XXI ст., коли будуть враховуватися вік, сімейний стан, психіка, особисті схильності, життєвий біологічний ритм тощо, та залежно від цього визначатиметься трудове навантаження кожного працівника. Саме це відповідає інтересам працюючих та дасть змогу підвищити продуктивність праці. За цим – майбутнє. В звʼязку з цим питання оперативного автоматизованого обліку робочого часу стає дуже актуальним. ТОВ “АПІС-ЩИТ-УКРАЇНА” пропонує до вашої уваги системи обліку робочого часу iClock680, MorphoAccess ® 500, HandKey ® II.
  Приклади використання:

  Для більш детальної інформації зателефонуйте нам або надішліть e-mail.
  Контакти Розцінки
  Детальну інформацію о системах обліку робочого часу можна прочитати – тут

  КОНСЬЕРЖ – ОХОРОНА

  Консьєрж є « візитною карткою» кожного житлового будинку, готелі, гуртожитки , офісу , під’їзду. Адже від того, як консьєрж виконує свої обов’язки залежить і особиста безпека, та збереження майна, і правопорядок … А від того , як Вас зустрічають і як проводжають часом залежить гарний настрій на цілий день!
  Охоронець – консьєрж повинен знати всіх мешканців і обслуговуючий персонал « в обличчя», і вести список постійних і тимчасових мешканців / співробітників будинку, готелю, офісу, вести книгу обліку відвідувань для гостей, а при появі підозрілих особистостей повідомляти в поліцію. Консьєржа можна уповноважити у відмові доступу відвідувачів, якщо господарі повідомили йому про свою відсутність або небажання бачити непроханих гостей. Хороший консьєрж першим дізнається про всі побутові проблеми мешканців і співробітників, він знає, хто і в скільки йде і приходить. Батьки мають право запитати консьєржа, коли їхні діти кудись йшли, як себе вели, хто їх відвідував. Консьєрж також може приймати і передавати інформацію для відсутніх мешканців ( співробітників), а також повідомляти про всі аваріях та ПП у відповідні служби міста. Одним словом, консьєрж зобов’язаний бачити і чути все, і тримати язик за зубами!

  У функції охоронця-консьєржа може входити виклик таксі і служб екстреної допомоги, інформування мешканців і співробітників підприємств-орендарів з різних питань облаштування та життєзабезпечення, супровід інвалідів та хворих-колясочників (до виходу з будинку або при посадці в ліфт), допомога з перенесенням важких і габаритних особистих речей і сумок.

  Основні функціональні обов’язки охоронця – консьєржа:

  • Контроль прохода (входа/выхода) владельцев помещений, арендаторов, посетителей.
  • Контроль дотримання громадського порядку і правил гуртожитку, пожежної безпеки і чистоти на внутрішній і прилеглої території.
  • Контроль проносу (внесення / винесення) майна.
  • Контроль проїзду автотранспорту і дотримання правил паркування біля під’їзду.
  • Контроль прилеглої (прибудинкової) території, підтримання правопорядку та пожежної безпеки.
  • Реагування на надзвичайні та аварійні ситуації, своєчасний виклик служб екстреної допомоги та аварійних бригад.
  • Ведення службової документації, списку постійних мешканців (співробітників), книги обліку відвідувань, журналу чергування ін.

  Розцінки