Українська федерація
професіоналів безпеки

Асоціація приватних підприємств охорони
"Закарпаття - ЩИТ"

До складу АППО "Закарпаття - ЩИТ" входять:
ТзОВ ЮАОЗ “Щит”
ПП ЮАОЗ “Щит”
ПП ЮАОЗ “Щит-2″
Охорона об'єктів всіх форм власності
У разі загрози Вашої безпеки,наші професійні екіпажі реагування негайно забезпечать захист

• Охорона об'єктів усіх форм власності • Охорона фізичних осіб • Охорона масових заходів • Охорона і супровід вантажів • Встановлення охоронних та пожежних систем • Групи швидкого реагування • Термінова екстрена допомога •

Новини

Охранная система украинского стартапа Ajax Systems получила престижную премию IFSEC

Украинскому стартапу Ajax Systems, специализирующемуся на выпуске систем безопасности, на нашем сайте посвящено немало материалов. Еще одним поводом написать об Ajax Systems является очередное достижение украинского стартапа – на международной выставке IFSEC, которая в эти дни проходит в Лондоне, его охранная система удостоилась звания лучшей в мире. Говоря точнее, система безопасности Ajax одержала награду Intruder Alarm or Exterior Deterrent Product of the Year. Об этом на своей страничке в Facebook написал директор по маркетингу Ajax Systems Валентин Гриценко.

Соперниками Ajax Systems выступали такие гиганты мирового рынка безопасности как Pyronix, Axis, Avigilon, Tyco и Ontech.

Валентин Гриценко акцентирует внимание на том, что Ajax Systems – очень молодая компания. Она была создана 6 лет назад, а на международный рынок вышла всего полтора года назад, но это не помешало ей добиться признания.

К настоящему времени, по словам Гриценко, Ajax Systems каждый месяц собирает в Киеве 35 тыс. устройств, которые она продает в 50 странах мира, и показывает рост на 7-10% каждый месяц.

Напомним, система безопасности Ajax состоит из интеллектуального центра управления Hub, датчика движения, датчика открытия дверей и брелока. Также в ассортименте производителя есть устройства для защиты от пожара и затопления.

В августе компания выпустила новую ОС Hub OS Malevich, которая существенно расширила функциональность головного устройства.

Международная выставка IFSEC посвященная технологиям безопасности проходит ежегодно с 1988 года и собирает около 25 000 профессионалов со всего мира.


Продовжено дію договору “АПІС” – АППО “Закарпаття-Щит”

1-2.10.2017 року керівний склад АППО “Закарпаття-Щит” взяв участь у заходах щодо підписання нової Угоди для продовження дії раніше підписаного виробничого договору з Словацькою фірмою “АПІС” (генеральний директор Мартін Штубіан),що знаходиться в м. Банська Бистриця, Словаччина.

В ході проведення заходів делегація АППО “Закарпаття-Щит” відвідала з робочим візитом радіо FM “Свободний вибір” (м. Банська Бистриця.)

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

24 вересня 2017р. ЗОГО “Клуб 128 дивізії” в рамках  святкування Дня партизанської слави взяв участь у проведенні заходів вшанування партизанів – десантників в с. Чорний Потік (Іршавський р-н Закарпатської обл.). В урочистостях на запрошення голови сільради та громадськості села взяли участь  делегації Всеукраїнського союзу ветеранів війни на чолі з головою союзу генералом В.Поповичем,Клубу Прешов Союзу військовослужбовців Словацької республіки на чолі з головою Клубу підполковником М.Палаї, т.і. представники  громадських  ветеранських організації Закарпатської області.

На честь Дня Конституції Словацької республіки

6 вересня 2017 року на запрошення Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді делегація керівного складу АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії” взяла участь в урочистих заходах на честь Дня Конституції Словацької республіки.

Для воїнів АТО

21-24 липня 2017 року у складі делегації  Всеукраїнського союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів (керівник – Палій В.М.) –  волонтерський відділ ЗОГО “Клуб 128 дивізії” (керівник відділу – Кульчицький В.О.) спільно з Громадською спілкою «Координаційна рада ветеранських громадських об’єднань України», Громадською радою при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Громадською радою при Міністерстві оборони України та за сприяння Донецької обласної Держадміністрації та Держслужби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції здійснив традиційні зустрічі ветеранів з воїнами що виконують завдання в зоні проведення антитерористичної         операції.
       

Виконуючи Програму “Схід-Захід – Україна єдина”, метою якої є об’єднання громадян України на підґрунті спільних культурних традицій, ветерани – учасники бойових дій – вшанували воїнів, які сьогодні захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України. В населених пунктах зони АТО – Краматорські, Слов’янські, Максимільянівці, Волновасі Донецької області. Від ЗОГО “Клуб 128 дивізії” було нагороджено кращих військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України почесними  нагородами Клубу.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ ОХОРОНИ

В період з 31.05 по 01.06.2017р. з персоналом охорони були проведені практичні заходи по підвищенню професійного рівня з присвоєнням  ІІІ розряду охоронника. Кваліфікаційні заходи розпочато з Свалявсько – Воловецького та Ужгородського напрямків охорони об’єктів. В ході заходів було проведено тренування груп реагування щодо охорони та супроводу рухомих об’єктів, охорони масових заходів (концерт групи “Океан Ельзи” в м. Ужгород.) т.і.

Міжнародне партнерство – в дії

20.05.2017р. в центральному офісі АППО “Закарпаття-Щит” було проведено робочу зустріч представників УФПБ (Борецький В.З., Звездін О.Р.), директора ТОВ “Інтехплюс”(Дрободай С.Д. м. Київ) та Словацького об’єднання недержавних підприємств охорони (SKSB) в особі заступника  голови ради об’єднання Мартина Штубіана.

Сторонами досягнуто домовленості щодо проведення наступної зустрічі в Словацькій республіці для підписання узгоджених в ході заходів бізнес – проектів в рамках спільної діяльності на ринку послуг охорони Центральної та Східної Європи.

В ході заходів ТОВ “Юридичне агентство офіцерів запасу”Щит” від УФПБ було вручено “Сертифікат відповідності послуг охорони” в номінаціях:

-          Послуги фізичної охорони нерухомих обєктів;

-          Послуги пункту централізованого спостереження;

-          Послуги груп швидкого реагування.

72 річниця Великої Перемоги

Протягом 04.05. – 09.05.2017р. керівний склад АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії” разом з Союзом військовослужбовців Словацької республіки “Клуб Прешов” у відповідності до плану міжнародного співробітництва взяли участь в масових заходах на честь 72 річниці Великої Перемоги,які відбулися в м. Прешов(Словаччина) та м. Ужгород.

В ході заходів було проведено зустрічі наших делегацій з керівниками органів місцевого управління м. Прешов та головою Закарпатської обласної адміністрації.

28 річниця виведення РВ з території ДРА

15 лютого 2017 керівний склад АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії” та запрошена делегація Союзу військовослужбовців Словацької республіки “Клуб Прешов” – взяли участь в урочистостях з    нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Учасниками  делегацій разом з організаціями воїнів-афганців відбулось  покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам-афганцям, проведено урочисті заходи в ресторані “Гавань”.

День визволення міста Прешов

19.01.2017р.  делегація АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії” на запрошення мера м. Прешов та СВСР “Клуб Прешов” взяли участь в урочистих заходах на честь  72 річниці з дня визволення міста від фашистських загарбників.