Українська федерація
професіоналів безпеки

Асоціація приватних підприємств охорони
"Закарпаття - ЩИТ"

До складу АППО "Закарпаття - ЩИТ" входять:
ТзОВ ЮАОЗ “Щит”
ПП ЮАОЗ “Щит”
ПП ЮАОЗ “Щит-2″
Охорона об'єктів всіх форм власності
У разі загрози Вашої безпеки,наші професійні екіпажі реагування негайно забезпечать захист

• Охорона об'єктів усіх форм власності • Охорона фізичних осіб • Охорона масових заходів • Охорона і супровід вантажів • Встановлення охоронних та пожежних систем • Групи швидкого реагування • Термінова екстрена допомога •

Новини

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ ОХОРОНИ

В період з 31.05 по 01.06.2017р. з персоналом охорони були проведені практичні заходи по підвищенню професійного рівня з присвоєнням  ІІІ розряду охоронника. Кваліфікаційні заходи розпочато з Свалявсько – Воловецького та Ужгородського напрямків охорони об’єктів. В ході заходів було проведено тренування груп реагування щодо охорони та супроводу рухомих об’єктів, охорони масових заходів (концерт групи “Океан Ельзи” в м. Ужгород.) т.і.

Міжнародне партнерство – в дії

20.05.2017р. в центральному офісі АППО “Закарпаття-Щит” було проведено робочу зустріч представників УФПБ (Борецький В.З., Звездін О.Р.), директора ТОВ “Інтехплюс”(Дрободай С.Д. м. Київ) та Словацького об’єднання недержавних підприємств охорони (SKSB) в особі заступника  голови ради об’єднання Мартина Штубіана.

Сторонами досягнуто домовленості щодо проведення наступної зустрічі в Словацькій республіці для підписання узгоджених в ході заходів бізнес – проектів в рамках спільної діяльності на ринку послуг охорони Центральної та Східної Європи.

В ході заходів ТОВ “Юридичне агентство офіцерів запасу”Щит” від УФПБ було вручено “Сертифікат відповідності послуг охорони” в номінаціях:

-          Послуги фізичної охорони нерухомих обєктів;

-          Послуги пункту централізованого спостереження;

-          Послуги груп швидкого реагування.

72 річниця Великої Перемоги

Протягом 04.05. – 09.05.2017р. керівний склад АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії” разом з Союзом військовослужбовців Словацької республіки “Клуб Прешов” у відповідності до плану міжнародного співробітництва взяли участь в масових заходах на честь 72 річниці Великої Перемоги,які відбулися в м. Прешов(Словаччина) та м. Ужгород.

В ході заходів було проведено зустрічі наших делегацій з керівниками органів місцевого управління м. Прешов та головою Закарпатської обласної адміністрації.

28 річниця виведення РВ з території ДРА

15 лютого 2017 керівний склад АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії” та запрошена делегація Союзу військовослужбовців Словацької республіки “Клуб Прешов” – взяли участь в урочистостях з    нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Учасниками  делегацій разом з організаціями воїнів-афганців відбулось  покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам-афганцям, проведено урочисті заходи в ресторані “Гавань”.

День визволення міста Прешов

19.01.2017р.  делегація АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії” на запрошення мера м. Прешов та СВСР “Клуб Прешов” взяли участь в урочистих заходах на честь  72 річниці з дня визволення міста від фашистських загарбників.

Мукачівському військовому госпіталю – 75 років

12 грудня 2016р. керівний склад АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії” взяли участь в урочистостях з нагоди 75-ї річниці від заснування Мукачівського військового  госпіталю. (в/ч 1047).

Привітати військових медиків із річницею у залі театру зібралися представники обласного, районного та міського керівництва, представники духовенства від різних конфесій, військовослужбовці, ветерани, волонтери та ін.
Військовослужбовців шпиталю принагідно було нагороджено відзнаками та грамотами від Міністерства оборони України, духовенства, а також керівництва району й області та вручено коштовні подарунки для військового шпиталю, в т.ч. комплект сучасної комп’ютерної техніки від  АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії”.

Рішення VIІ позачергового з’їзду УФПБ – в життя!

Згідно рішення Ради УФПБ  9 грудня 2016 року в м. Києві (за адресою: вул. Михайла Коцюбинського, 1, конференц-зал Федерації роботодавців України) відбувся VIІ позачерговий з’їзд Української федерації професіоналів безпеки, у якому взяли участь керівники АППО “Закарпаття-Щит” та Закарпатської регіональної організації УФПБ.

Серед основних питань порядку денного : внесення змін до Статуту ВГО УФПБ, про основні напрямки діяльності та шляхи подальшого розвитку Організації,презентація Закону України  ”Про захист осіб та майна”,організаційні питання.

ЮАОЗ “Щит”. ТОВ увійшло в число номінантів рейтингу і має право отримати статус «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2016».

ЮАОЗ “Щит”. ТОВ увійшло в число номінантів рейтингу і має право отримати статус «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2016».

Навчання персоналу ПЦО

08.11.216 р. в м. Ужгород персонал ПЦО на чолі з директором ТОВ ЮАОЗ “Щит” Звездіним О.Р.  взяв участь у проведенні спеціалізованих семінарських занять з питань безпеки охороняємих об’єктів, на яких були розглянуті важливі питання розвитку індустрії пультової охорони  в Україні.

Група компаній «Secur» працює на ринку безпеки з 2008-го. Є одним з провідних постачальників систем охоронної сигналізації, відеоспостереження, систем контролю доступу в країні. У своєму асортименті містить:
• сигналізація (gsm сигналізації, пультові сигналізації, датчики …)
• відеоспостереження (аналогове hd-відео, відеоспостереження «під ключ», камери …)
• СКУД (контролери, зчитувачі і ключі, біометрія, домофони …)
• ip-відеоспостереження (комплекти, ip-камери, пристрої запису, комутатори …)
• розумний будинок (комплекти, центральні контролери, датчики …)
• аксесуари (батареї, кабель, дбж, гермобокси, блискавкозахист …)

На честь 72 річниці з Дня визволення України

21.10.2016р. в м. Мукачево за сприяння АППО “Закарпаття-Щит” та ЗОГО “Клуб 128 дивізії” було проведено заходи “Круглого столу” на честь 72 річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників. Організатором заходів виступила Всеукраїнська спілка ветеранів війни (керівник генерал-полковник у відставці Воронцов Г.В.)

            Основні заходи було проведено на базі Мукачівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (керівник полковник запасу Захаров Ю.М.) за участю молодих ліцеїстів – майбутніх захисників України. Учасники заходів – керівний склад ВСВВ та керівники громадських організації обласних центрів України – поклали вінки до меморіалу воїнам-визволителям м. Мукачево,відвідали музей Бойової слави 128 Закарпатської дивізії, міський музей “Паланок”, де ознайомились з історією визволення Закарпаття в 1944р. та приєднання Підкарпатської русі до України.