Клуб 128 дивизии

Закарпатська обласна громадська організація “Клуб 128 дивізії” заснована 27 серпня 2004 року рішенням зборів офіцерів 128 гвардійської двічі Червонопрапорної Туркестансько-Закарпатської механізованої дивізії. В роботі зборів взяли участь офіцери Мукачівського, Ужгородського, Берегівського, Свалявського, Виноградівського та Перечинського військових гарнізонів, розташованих на теренах Закарпатської області.

“Клуб 128 дивізії” створено з метою сприяння розвитку політичної та громадської активності військовослужбовців та членів їх сімей щодо задоволення та захисту своїх законних соціальних, правових, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів, відродження та збагачення кращих військових традицій, звичаїв і ритуалів, для підвищення рівня військово-патріотичного виховання військовослужбовців і допризовної молоді, підняття авторитету Збройних Сил України та престижу військової служби.


Засновники та керівники регіональних організацій ЗОГО “Клуб 128 дивізії” 2005р.

Клуб об’єднав у своїх лавах військовослужбовців дивізії різних поколінь, у т.ч. й тих, хто продовжує військову службу. Його найважливіші завдання та функції пов’язані з:
– соціальною реабілітацією та адаптацією військовослужбовців, звільнених в запас або у відставку;
– військово-патріотичним вихованням молоді;
– культурно-освітньою та іншою громадською роботою;
– міжнародним співробітництвом з громадськими організаціями інших країн;
– соціально-правовим консультуванням військовослужбовців, звільнених в запас або у відставку,влаштуванням їх на роботу, навчальні заклади, зміцненням здоров’я ветеранів дивізії,благочинною допомогою т.і.


Представники клубу 128 дивізії на покладанні квітів та вінків до могили воїнам-визволителям в День Перемоги у Великій Вітчизняній війні, м. Мукачево.

Сьогодні структура Клубу налічує 6 осередків в Закарпатській області (Мукачівський, Виноградівський, Ужгородський, Перечинський Берегівський і Свалявський) та 3 – за її межами (Рівненський, Івано-Франківський та у м. Київ).
Рішенням Координаційної ради Клубу в серпні 2005 року для виконання статутних положень створено ТзОВ Юридичне агентство офіцерів запасу “Щит”, за рахунок якого здійснюється фінансування проектів міжнародного співробітництва з іноземними ветеранськими організаціями, заохочення особового складу, підготовка та всебічне забезпечення проведення заходів військово-патріотичного спрямування, удосконалення матеріальної бази цієї роботи.


Засновники та керівники ТОВ “Юридичне агентство офіцерів запасу “Щит”: Звездін О.Р.(директор), почесний голова правління Товариства Шилов В.Є., Чернов О.К.(Комерційний директор) , Мартинець О.Г.(Голова правління).

Клуб з 18 лютого 2006 року є колективним членом Всеукраїнського Союзу учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів (свідоцтво № 026) та з 28 листопада 2013 року колективним членом Всеукраїнської спілки учасників війни ВСУВ (Свідоцтво № 208).