Технічна охорона та відеопостереження

Ви втомилися переживати за свій дім, квартиру, офіс, магазин під час Вашої відсутності? Ви не хочете або не можете утримувати штат охоронців, що забезпечують безпеку Вашого бізнесу й Вас особисто? Вас турбує горезвісний «людський фактор»? Тоді рішення, пропоновані системами технічної охорони – це Ваш вибір. Нашим пріорітетом в роботі являється запровадження сучасних ІТ-технологій в систему технічної охорони.

ВІДЕОВЕРИФІКАЦІЯ – СУЧАСНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ВЛАСНОСТІ

Зростаюча кількість хибних викликів охоронної сигналізації спонукає до пошуку шляхів вирішення даної проблеми. Уже декілька років у світі просуваються системи, що дозволяють дистанційну верифікацію тривоги. Робота з віддаленими камерами відеонагляду для перевірки спрацювань сигналізації значно зменшує кількість невиправданого втручання. Англія і Нідерланди ввели цю послугу, як обов’язкову у разі моніторингу спрацювань сигналізації. В 98% випадків виникнення помилкових тривог призводить до втручання силових структур. За рахунок використання послуги відеонагляду з перевіркою спрацювань сигналізації можно значно знизити кількість помилкових спрацьовувань, і тим самим домогтися значної економії для обох сторін (клієнт – охоронне агентство).

Проектування, монтаж, технічне обслуговування систем пожежогасіння, пожежної сигналізації.
Для ефективної роботи пожежна сигналізація повинна бути правильно спроектована із врахуванням вимог діючих нормативних документів з правил пожежної безпеки щодо характеристик об’єктів і побажань замовника з огляду на архітектурні рішення і дизайн приміщення. Кожний такий проект проходить погодження (експертизу) в органах державного пожежного нагляду на предмет надійності та безпеки.

Ми пропонуємо:
-проектування систем пожежогасіння (порошкові, аерозольні), пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, передавання тривожних сповіщень, пристроїв блискавкозахисту; -погодження проектів з органами Державної служби з надзвичайних ситуацій; -монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних сповіщень; -здача змонтованих систем сигналізації замовнику в експлуатацію та проведення тестових випробувань за участі представника Державної служби з надзвичайних ситуацій з оформленням документів вводу в єксплуатацію;
-гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, їх ремонт та модернізація на об’єктах замовника; -оперативне реагування на несправності систем пожежної сигналізації; – консультації з питань пожежної сигналізації та блискавкозахисту об’єктів.
Якщо у Вас вже є змонтована система пожежної сигналізації, Ви також можете стати нашим клієнтом щодо її обслуговування, ремонту (відновлення працездатності), та модернізації; Для систем пожежної сигладізації фірма застосовує тільки сертифіковане в Україні обладнання відомих виробників, таких як Polon-Alfa (Польща), Тірас, Артон (Україна), та інші.

Пультовая охрана ГРИФОН
Надёжный партнёр в сфере Вашей безопасности и охраны! – Наши услуги – Пультовая охрана

Пультовая охрана ГРИФОН – самый надежный способ защитить свою семью и собственность от посягательств криминальных элементов.

Ваша квартира или дом при подключении к системе охраны и безопасности ГРИФОН находятся под постоянным круглосуточным контролем сотрудников оперативного реагирования на не стандартную ситуацию, и защищена не только от воров, но и от природных катаклизмов, и непредвиденных коммунальных обстоятельств.

Тем более что даже такие внешние атрибуты системы безопасности ГРИФОН, как видеокамеры, оборудование охраны периметра территории, датчики движения и сигнализации остановят любого даже случайного воришку от проникновения в частную собственность.

А самое главное это позволяет , совершенно спокойно уехать с семьей к родственникам в другой город или другой район, ходить на работу и просто жить осознавая, что кто-то постоянно следит за Вашей безопасностью и охраной Вашего имущества.

Наш специалист готов выехать на встречу с Вами для обсуждения деталей подключения на пульт охранной сигнализации ГРИФОН Вашего помещения или Вашего объекта недвижимости.